Všetky byty v Diamon Residence už našli svojich majiteľov a predaj je ukončený.

Zavolajte nám

Ivana Švancarová

0902 213 584
info@diamonresidence.sk

Napíšte nám

O projekte Diamon Residence

Kde nás nájdete?

Cieľom projektu bolo vytvoriť v centre Považskej Bystrice atraktívny projekt rezidenčného bývania, ktorý umožní moderné mestské bývanie. Budova Diamon Residence bola kompletne rekonštruovaná na základe architektonickej štúdie Ing. Arch. Dušana Chupáča zo spoločnosti Arkon atelier. Rekonštrukcia začala v roku 2017 a bola dokončená v lete 2018.

Polyfunkčný objekt Diamon Residence je 11-poschodová budova, ktorá ponúka 57 bytových jednotiek o celkovej rozlohe 2801,1 m², obchodné prevádzky s občianskou vybavenosťou s rozlohou 571,5 m² a kancelárske priestory s celkovou rozlohou 1212,0 m².

Projekt pripravilo architektonické štúdio Arkon Ateliér, vizualizácie bytov realizovalo štúdio interiérového dizajnu In-Design.

V prízemí objektu sú situované obchody, kaviareň a služby, ktorým poskytuje komfortnú a strategicky výhodnú polohu na kraji pešej zóny, priamo v centre mestá.

Na poschodiach záujemcovia nájdu širokú ponuku bytov a apartmánov o veľkosti 1+KK až 3+KK. Vo väčšine bytov sa nachádza priestorná lodžia, s príjemným výhľadom na okolie Považskej Bystrice. Každému bytu prislúcha aj skladový priestor o rozlohe až 4 m2, ktorý je umiestnený na rovnakom podlaží ako byt.

Diamon Residence | Centrum č. 12 | 017 01 Považská Bystrica

Partneri projektu

Projekt Diamon Residence pripravilo architektonické štúdio Arkon Ateliér.

3D vizualizácie bytov pripravilo štúdio Zuzana Jantošíková In-Design

3D vizualizácie bytov s nábytkom na mieru pripravilo štúdio a3concept