Najlepšie miesto na bývanie v Považskej Bystrici

Diamon Residence má ideálnu polohu v centre mesta Považská Bystrica. Ak potrebujete navštíviť obchody, reštaurácie, úrady alebo detské ihrisko, všade to máte len pár krokov od vášho nového bytu.

Je skvelé, keď bývate v centre mesta

Budova Diamon Residence je zasadená do centra Považskej Bystrice. Nachádza sa na okraji centrálnej mestskej pešej zóny. Jej hlavnou prednosťou je tak ideálna poloha – všetky dôležité obchody, banky, úrady sú od vášho bytu vzdialené len niekoľko desiatok / stoviek metrov a pešo sa k nim dostanete za pár minút. Nemusíte pritom prekonávať žiadne križovatky alebo rušné cesty – nachádzate sa v pešej zóne.

Považská Bystrica je okresné mesto patriace do Trenčianskeho samosprávneho kraja s približne 41 000 obyvateľmi v 8 mestských častiach.

Diamon Residence - pohľad z pešej zóny, vizualizácia | Diamonresidence.sk
Diamon Residence - umiestnenie na mape Považskej Bystrice | Diamonresidence.sk

Na diaľnici ste za 2 minúty

Diamon Residence má rýchle a bezproblémové napojenie na diaľničný privádzač a diaľnicu smerom na Trenčín a Žilinu. Stačí prejsť cez jednu svetelnú križovatku a kruhový objazd v centre mesta a ste na diaľnici.

Jednoducho sa tiež dostanete do ostatných častí mesta alebo na cesty prvej triedy smerom na Rajec, Púchov a Žilinu.

Občianska vybavenosť, obchody, úrady

Všetko, čo potrebujete, nájdete na dosah ruky. Pár desiatok metrov od Diamon Residence sa nachádza obchodné centrum, hypermarket, reštaurácie a obchody, mestský úrad, banky, kino Mier, základná škola alebo ďalšie úrady. Neďaleko Diamon Residence preteká riečka Domanižanka, ktorej nábrežie slúži ako relax a oddychová zóna pre peších aj cyklistov.

Pre najmenších sú v okolí Diamon Residence k dispozícii viaceré detské ihriská a náučno-oddychový areál Treťohorný Park.

Diamon Residence - vizualizácia budovy, pohľad z parku | Diamonresidence.sk