Moderné materiály zabezpečia nízke náklady na bývanie

Diamon Residence je moderná stavba. Nielen dizajnom, ale najmä tým, z čoho je postavená. Pri jej výstavbe boli použité súčasné špičkové stavebné a izolačné materiály, vďaka ktorým bude bývanie komfortné, zdravotne nezávadné a s minimálnymi nákladmi za energie.

Úsporný plášť budovy je základ

Náklady na prevádzku výrazne znižujú výborné tepelno-izolačné vlastnosti opláštenia budovy, ako aj vlastná domová kotolňa umiestnená na streche objektu.

Nové vonkajšie opláštenie Diamon Residence je zabezpečené sendvičovými izolačnými panelmi Kingspan. Obvodový plášť zaručuje úspory energie a ochranu tepla tak, aby bola zabezpečená požadovaná mikroklíma a súčasne minimalizované náklady na vykurovanie. Aj vďaka tomu je dosiahnutá významná tepelná úspora a bytový dom spadá do kategórie budov s úsporami energie A.

Diamon Residence - plášť budovy
Internetové pripojenie 2 roky zadarmo | Diamonresidence.sk

Internet + televízia? Maximálne výhodne!

Mať v byte vysoko rýchlostný internet a televíziu nie je v dnešnej dobe stále štandard. Všetci obyvatelia Diamon Residence však budú môcť využívať všetky výhody rýchleho internetového pripojenia optickým káblom od spoločnosti Telecom. Do každého bytu je vyvedená potrebná kabeláž pre nerušený príjem internetu a internetovej TV. Navyše pre vás máme aj špeciálnu cenu za tieto služby – oproti bežným cenám ušetríte 190 €!

Špeciálna akcia: Internet + Magio TV len 700 € za 2 roky (bežná cena 890 €)

Užívajte si vysokorýchlostný internet a Magio TV s viac ako 100 programami po 2 roky za výbornú cenu. Viac informácií o tejto ponuke vám radi povieme.

Keď kúrenie, tak výhodné

Ďalším aspektom, ktorý výrazne zníži náklady na vykurovanie je centrálna dodávka tepla do celej budovy, ktorá bude realizovaná spoločnosťou GGE Teplo.  Vďaka modernej kotolni a technologicky vyspelej distribúcii tepla je SCZT Považská Bystrica jeden z najmodernejších systémov zásobovania teplom a teplou vodou na Slovensku.

Každý byt bude mať svoj vlastný výmenník s možnosťou regulácie dodávok tepla, čo predstavuje pre všetkých majiteľov bytov ideálne riešenie prevádzkových nákladov. Každý byt tak bude mať dokonalý prehľad o nákladoch na vykurovanie.

Kotolňa - ilustračné foto
Vizualizácia strechy Diamon Residence | Diamonresidence.sk

Zelená strecha – ideálne miesto pre relax a oddych

Nie každý má možnosť posedieť si u kávy s prekrásnym výhľadom na Manín a Strážovské vrchy. Vy ju mať budete. Vďaka “zelenej streche” na budove Diamon Residence si budete môcť užívať ničím nerušené výhľady do šíreho okolia Povážskej Bystrice. Každý deň, kedykoľvek chcete. Celá strecha budovy je plánovaná ako Relax zóna s lehátkami, prístreškom, travnatými plochami, kríkmi a kvetinami. Ideálne miesto pre večerné posedenie s priateľmi.

Kúpa spoločného priestoru na streche nie je zarátaná do ceny bytu a bude kalkulovaná samostatne. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie.

Parkovanie? Vyriešené!

Obyvatelia Diamon Resicence majú k dispozícii 14 parkovacích miest vo vnútri areálu Diamon. Vedľa budovy je pripravených ďalších 33 parkovacích miest, ktoré si môžu vlastníci bytov taktiež odkúpiť a využívať. Pre zdravotne postihnutých sú pripravené 2 širšie parkovacie miesta.

Parkovacie miesta v okolí Diamon Residence